בריכות שחיה פיברגלס מחיר


מי לא חולם על בריכת שחיה מעוצבת ומרהיבה בחצר הבית? בבריכה האינטימית שהיא כולה שלנו נוכל להצטנן בימי הקיץ הלוהטים, לארח אירועים משפחתיים וחברים, והיא תהפוך כמובן למוקד פעילות של ילדים ומבוגרים. יחד עם זאת, לאורך השנים נטו הישראלים לוותר על הפינוקים והתענוג בשל עלותן הגבוהה של בריכות הבטון. הבשורות הטובות הן, שכיום כבר לא צריך להתפשר על החלומות וניתן בהחלט לרכוש בריכת שחיה ביתית בעלויות שוות לכל נפש. בדיוק למען מטרה זו, אנו בחברת ד.י.ד פלסטיקה בע"מ מייצרים עבור לקוחותינו בריכות פיברגלס איכותיות ועמידות במיוחד.

חיסכון עצום בעלויות
כאמור, הבעיה המרכזית עם בניית בריכה ביתית מבטון היא עלויותיה, שעשויות להגיע בקלות למאות אלפי שקלים ולמעלה מכך. אין ספק כי מדובר בהוצאה גבוהה ביותר שהמשפחה הממוצעת אינה יכולה להרשות לעצמה. לעומת זאת, תשלמו על בריכות שחיה פיברגלס מחיר הנמוך פי שלושה מהתקנת בריכת בטון, ובמילים פשוטות חיסכון עצום שהופך את הפרויקט לאפשרי בהחלט מבחינה כלכלית. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי קיימים עבור בריכות שחיה פיברגלס מחירים שונים, המשתנים בהתאם לגודלן, לציודים נלווים ולבקשות מיוחדות מצד הלקוח. את הפרטים המלאים תוכלו לקבל מנציגינו, שישמחו לעזור לכם בתכנון ובחירה של הבריכה המתאימה ביותר לצרכיכם.

מדוע מדובר בהשקעה משתלמת?
אולי אתם סבורים שאם משלמים על בריכות שחיה פיברגלס מחיר נמוך באופן משמעותי, הרי שצריך להתפשר על איכות. ואולם, זוהי תפיסה מוטעית מיסודה. האמת היא שפיברגלס הינו חומר אמין ביותר בעל עמידות של עשרות שנים, שכמעט לא צריך לתחזק ולטפל בו. אגב, לא רק שמדובר בחומר בעל בלאי נמוך, אלא שאפילו אם נוצרים בו נזקים לאורך השנים אין כל בעיה לטפל בהם בלי מאמץ מיוחד או הוצאות גבוהות. כמו כן, את הבריכות עצמן ניתן לבחור במגוון רחב של גדלים, סגנונות ועיצובים, ובכך לקבל מראה מרשים, מהודר ויפהפה שאינו נופל במאום מבריכות בטון. והדובדבן שבקצפת – בעוד שבניית בריכות בטון עשויה להתפרס על פני חודשים ארוכים, הרי שבריכת פיברגלס ניתן לייצר ולהתקין תוך שבועות בודדים ולעיתים אפילו פחות מכך. כלומר, אם תזמינו מאיתנו בריכה היום תוכלו להתחיל לשחות ולארח בה תוך פרק זמן קצר ביותר. על כן, בשורה התחתונה מדובר בהשקה משתלמת מאוד, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.
בריכות שחיה פיברגלס מחיר
להזמנות ומידע נוסף
אם גם אתם רוצים להזמין בריכת שחיה ביתית מפיברגלס, הינכם מוזמנים ליצור קשר עם נציגינו בטלפון 074-7020243. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים בנושא.
 
 
כל הזכויות שמורות ל: ד.י.ד פלסטיקה בע"מ ©

כתובתנו: רח. יהושוע הצורף 84.
מען למכתבים: ת.ד. 1560, באר שבע.
טל: 074-7020243.
פקס: 08-6284065.
אימייל: dydplast@yahoo.com.

בניית אתרים אליאש סטודיו אליאש סטודיו
מוצרים:
• מכלים טרמופלסטיים לאחסון נוזלים.
• מאצרות למיכלים בגדלים שונים.
• בריכות לגידול בע"ח ימיים.
• תעלות וצנרת לשפכים.
• חריטות מיוחדות לפלסטיקה.
• מסננים, מפוחים, מצופים ועוד...
• בדיקת מכלים וצנרת פלסטית.
• מסירת חוות דעת מקצועית.
מוצרי פלסטיק.
צנרת פלסטיק.
מיכלי פלסטיק.
אמבטיות לגילוון.

בריכה לגידול דגים.
 בריכות לגידול דגים.


אתר זה מקודם ע"י אד-אקטיב - קידום בגוגל